TAT je součástí ICONSIAM pro “Amazing Thailand Countdown 2021”

Bangkok, 18. listopadu 2020 – Thajský úřad pro cestovní ruch (TAT) a ICONSIAM (thajské obchodní centrum) společně s různými veřejnými a soukromými komunitami a podnikateli organizují mega akci pod názvem „Amazing Thailand Countdown 2021“. TAT podobnou akci každoročně organizuje po celé zemi za účelem, aby byl podpořen cestovní ruch, ekonomika a generovaly se příjmy pro místní komunity, ale zároveň aby se zachovaly jedinečné thajské tradice.

Pan Yuthasak Supasorn, guvernér TAT, uvedl: „Je mi potěšením oznámit, že TAT může spolupracovat s ICONSIAM a dalšími partnery ze všech různých sektorů za účelem organizace „Amazing Thailand Countdown 2021“. Akce se bude konat dne 31. prosince v River Park v obchodním komplexu ICONSIAM při příležitosti oslav odpočítávání Nového roku 2021. Thajsko bylo oceněno za účinné řešení pandemie COVID-19, která vypukla počátkem tohoto roku a nakonec si získalo důvěru mezinárodních i domácích turistů.“

“Kromě několika zábavných a moderních instalací během celých silvestrovských oslav vyrobených špičkovými umělci je vrcholem i oslnivá přehlídka více než 20 000 ohňostrojů vyrobených z thajské lepkavé rýže – ekologická inovace z Japonska. Tyto ohňostroje rozzáří oblohu podél majestátní řeky Chao Phraya a očekává se, že je uvidí více než tři miliony diváků v okruhu pěti kilometrů od místa konání.“ uvedl pan Supoj Chaiwatsirikul, výkonný ředitel společnosti ICONSIAM Company Limited.

Další populární aktivitou, která se ten večer nabídne, bude fotografická soutěž s názvem „Amazing Thailand Countdown 2021“ s tématem „Magic upon the River“, jejímž cílem je zachytit představivost diváků, kteří se na Silvestra účastní fantastického ohňostroje. Soutěž je rozdělena do dvou kategorií – statický snímek a video – soutěž je přístupná veřejnosti s možností vyhrát ceny v hodnotě 500 000 bahtů.

Ekologický ohňostroj, který osvítí řeku během oslav Nového roku, zahrnuje sedm aktů v rámci konceptu „The Wonders of Happiness on the River“ stejně tak, jak tomu bylo i minulý rok. Společně mají představovat naději, víru, prosperitu a štěstí. Navíc mají vyjádřit podporu Thajska lidem po celém světě, tak abychom všichni společně, co nejdříve překonali krizi COVID-19 a zahájili Nový rok 2021 plný síly a odvahy.