Ochutnejte exotickou thajskou kuchyni

Typickou thajskou kuchyni tvoří rýže a k tomu variace zeleniny, masa (vepřové, hovězí, kuřecí, ryby). Thajci mají také výborné polévky (Tom Kha, Tom Yam) a pikantní zeleninové saláty. Thajská kuchyně převzala i různé úpravy nudlí. Stravovat se můžete nejen v hotelu či rezortu, kde budete ubytování, ale také u stánků či v malých bistrech na ulicích, jídelních koutech v obchodních centrech, na tradičních trzích, v restauracích pod širým nebem, nebo si nechat ogrilovat čerstvou rybu od rybáře na pláži ostrova, kde zrovna budete. Základem vyhlášené thajské kuchyně jsou čerstvé ingredience a koření. Finální chuť jídla vždy tvoří harmonická souhra několika chutí - pikantní, kyselé, sladké, slané a hořké. Pálivosti jídel se nemusíte bát – v restauracích si můžete vždy objednat méně pálivou verzi.

Street food

Na ulicích, tržištích, ale i v luxusních restauracích budete mít možnost ochutnat exotickou thajskou kuchyni. Zjistěte, jaká jídla byste rozhodně neměli vynechat a co můžete od thajské kuchyně čekat.

Michelinské restaurace

Ochutnejte jídla z vyhlášených michelinských restaurací. Thajsko nabízí širokou nabídku jídel pro opravdové gurmány. Najděte si vaši vysněnou michelinskou restauraci podle místa, kam plánujete jet.

Speciální místa

Objevte s námi restaurace, které oplývají unikátní atmosférou a nezapomenutelným výhledem. Preferujte neuvěřitelný výhled na celý Bangkok nebo spíš klid vodní hladiny a stín banánovníků?