Thajský úřad pro cestovní ruch jmenoval dva nové zástupce guvernéra

Bangkok, 6. října 2020

Thajský úřad pro cestovní ruch (TAT) s potěšením oznamuje jmenování dvou nových zástupců guvernéra, a to s platností od 1. října 2020. 

Mr. Kitsana Kaewthamrong

Pan Kitsana Kaewthamrong byl do funkce zástupce guvernéra jmenován za cílem dohledu na propagaci domácího trhu. Dříve působil jako výkonný ředitel v oblasti reklamy a PR, kde mimo jiné dohlížel po více než 20 let na kreativní stránku reklamy thajského úřadu pro cestovní ruch (TAT). I v tomto nelehkém období je ochoten řídit a podporovat tuzemský trh s cílem jej posílit. Chce spolupracovat právě s ostatními odvětvími a jinými komunitami.

Mr. Apichai Chatchalermkit

Pan Apichai Chatchalermkit byl do funkce zástupce guvernéra povýšen pro odvětví digitalizace, výzkumu a vývoje. Na své nové pozici bude jeho hlavním úkolem dohlížet na oddělení digitálních a informačních technologií a také na oddělení výzkumu a vývoje. Je bezesporu, že tato funkce v době “nového normálu” bude náročná. Před touto pozicí zastával post výkonného ředitele pro střední region. Odtud nasbíral zkušenosti týkající se marketingu, cestovního ruchu a online kampaní.