Pozvánka na Thailand Tourism Virtual Market (TTVM)

Thajská turistická centrála (TAT) iniciovala zprovoznění oficiálního virtuálního “tržiště” zaměřeného na turismus. “Thailand Tourism Virtual Market” (TTVM) je novým nástrojem, jak podpořit turismus a propojit thajské prodejce s potencionálními klienty z celého světa skrze online platformu TTVM – https://virtualmart.tourismthailand.org/. Projekt byl spuštěn 15. 5. 2020 nejprve jako B2B platforma sloužící pro networking.

TTVM bylo představené jako inovativní řešení – B2B online marketingová platforma pro thajské subjekty cestovního ruchu (prodávající). Prodávající se mohou zaregistrovat a vytvořit tak jejich profil se všemi důležitými informacemi. Kromě základních informací tyto profily budou obsahovat další funkce, jejichž cílem je podpořit vzájemný obchod. Mezi další funkce profilů bude například možnost chatování, zaslání nabídky a samozřejmě možnost přijmout poptávku.

Pan Yuthasak Supasorn, guvernér TAT, řekl: “Kvůli situaci způsobené Covidem-19, který ovlivnil celý turistický sektor, je nepopiratelné, že způsob, jakým cestujeme a děláme obchod se změnil a vše je nyní náročnější. Jako TAT jsme s potěšením vytvořili platformu jejíž cílem je podpořit turismus a adaptovat se na novou formu obchodu, která se díky Covidu objevila.

Navíc Thailand Travel Mart Plus (TTM+), naše každoroční vlajková cestovní show, byla v tomto roce zrušena, takže projekt TTVM bude první oficiálním veletrhem cestovního ruchu online.

“Snažíme se v krizi vidět příležitosti a v projektu TTVM vidíme nyní spoustu výhod. Například nejsme limitováni počtem prodávajících a kupujících. Tržiště je dostupné 24 hodin denně 365 dní v roce. Kromě toho ho neohrozí žádné aspekty vnějších/nekontrolovatelných událostí. Celý projekt bude užitečný pro monitorování trendů, výzkum a statistiku – zejména využití objemných dat pro růst a odhalení nových zdrojů podnikání”.

Více informací sdělil pan Siripakorn Chowsamoot, zástupce guvernéra pro digitalizaci, výzkum a rozvoj, během webináře pořádaného TAT 25. 5. 2020 mezi 15.00 – 16.00 hodinou. Pro další informace navštivte web Thailand Tourism Virtual Mart.

Zdroj článku zde.