Open to the New Shade

Thajská turistická centrála se snaží přicházet pokaždé s něčím novým. A naše nejčerstvější kampaň s názvem „Open to the New Shade“ je toho důkazem.


O co přesně jde? Chceme Thajsko přiblížit návštěvníkům trochu jinak, ne jen jako známou plážovou destinaci, ale snažíme se propagovat i tzv. místní turismus. Protože právě skrz autentické zážitky, při poznávání místních lidí, kultury i tradiční kuchyně poznáte zemi nejlépe.


Díky tomu, že Thajsko je země naprosto bezpečná a lidé jsou zde velmi milí a vstřícní, výpravě za zážitky nic nebrání. Navštivte místní komunity, projeďte kokosové plantáže na kole a naučte se vařit skvělou thajskou kuchyni v některém z kuchařských kurzů. Zkuste vyrábět batiku dle tradičních postupů, malování keramiky Benjarong, zajděte do rybářských vesnic, na místní farmy, vydejte se na lotosovou farmu, kde ochutnáte lahodný čerstvý lotosový čaj. Nechoďte na večeři v hotelu nebo restauraci, ale zastavte se u jednoho z voňavých pouličních stánků a ochutnejte od každého něco.
Více se můžete dočíst v rozhovoru, který poskytla časopisu TTG Czech nová ředitelka pobočky TAT Prague office, paní Wajanan Silpawornwiwat zde.