Další ročník veletrhu Thailand Travel Mart Plus (TTM+) 2024 se blíží

Přední thajská B2B událost cestovního ruchu se bude konat od 5. do 7. června 2024, tentokrát v JW Marriott Khao Lak Resort and Spa v Khao Lak, Phang-Nga. Zapište si tento termín do kalendáře a připojte se k nám.

Thajský úřad pro cestovní ruch (TAT) zve profesionály z cestovního ruchu k účasti na veletrhu Thailand Travel Mart Plus 2024 (TTM+ 2024). Letos se TTM+ zaměří na udržitelnost. Místní zástupci thajských služeb cestovního ruchu se setkají s kupujícími z hlavních trhů, jako je Evropa, Amerika, východní Asie, jihovýchodní Asie a Austrálie.

TTM+ je v Thajsku nejvýznamnější každoroční B2B cestovní obchodní událost, která si mezi thajskými a mezinárodními turistickými odvětvími získala reputaci jako událost, kterou byste si neměli nechat ujít. Očekává se, že TTM+ 2024 přivítá více než 950 účastníků. 420 budou kupující z 50 zemí, které představují klíčové zdrojové trhy – Evropa, ASEAN, východní Asie, Amerika a Austrálie – a rozvíjející se trhy – východní Evropa, Střední východ, Jižní Amerika a Jižní Afrika. Místních prodejců bude 430 z oblasti středního, východního, severního, severovýchodního (Isan) a jižního Thajska. Ti během veletrhu představí nepřeberné množství turistických produktů a služeb, včetně množství smysluplných cestovatelských zážitků, které korespondují se základy thajského konceptu “5F” – “Food, Film , Festival, Fight, Fashion”.

Program letošního TTM+ 2024 bude zahrnovat registraci, zahajovací ceremoniál, TTM Talk, prezentaci aktuální situace a trendů, schůzky mezi prodejci a nákupčími a uvítací recepci.

V rámci veletrhu se budou se konat v oblasti Phang-Nga různé doplňující pre/tours, zaměřující se na wellness a udržitelnost. Nebudou chybět ani oblíbené post/tours, které budou směřovat do pěti různých thajských regionů.

Registrace se otevírají od 9. února 2024 prostřednictvím oficiálních webových stránek www.thailandtravelmartplus.com.

Kontakty: