Thajsko zvítězilo a na Phuketu bude v říjnu příštího roku hostit akci “TBEX Asia 2021”

Tato událost má za cíl obnovit důvěru cestovatelů z celého světa v Thajské království prostřednictvím vlivných uživatelů sociálních sítí, tzv. influencerů a bloggerů.

Phuket, 8. října, 2020 – Thajský úřad pro cestovní ruch (TAT) s potěšením oznamuje, že Thajsko se stalo hostující zemí pro nadcházející ročník prestižní světové blogerské události nesoucí název Travel Blog Exchange 2021 (TBEX Asia 2021). Tato událost se bude konat v termínu 20. – 22. října 2021 a to na ostrově Phuket.

Úspěšná nabídka je vůbec první vítěznou od začátku pandemie COVID-19 a je výsledkem úspěšné spolupráce TAT s provincií Phuket a Thajským kongresem a výstavním úřadem (TCEB).

Právě ostrov Phuket byl vybrán jako místo pro pořádání události TBEX Asia 2021 v rámci konceptu pod názvem “Rozmanitý jih, Phuket a mnohem více” z anglického “Diversity of the South, Phuket and Beyond”.

Oficiální oznámení místa konání pro TBEX Asia 2021 proběhlo během tiskové konference 8. října na samotném Phuketu.

Guvernér Phuketu Narong Woonsiv uvedl: „Phuket má výbornou infrastrukturu pro to, aby ubytoval turisty létající přímo ze zámoří. V provincii jsou hotely světové úrovně stejně tak poskytování lékařských služeb. Jsme si více než jistí, že můžeme být dobrým hostitelem pro všechny účastníky této akce.“

Phuket pokračuje ve všech přípravách na cestování v “novém normálu”. Podnikatelé by tak měli zdokonalit své hygienické normy a splňovat požadavky stanovené ministerstvem cestovního ruchu a sportu a ministerstvem veřejného zdraví.

Na ostrově existují jednotlivá kontrolní stanoviště, na kterých probíhá proces vícenásobného prověřování ve spolupráci s provinčními úředníky v oblasti veřejného zdraví. Celkově byla na celém ostrově zvýšena bezpečnostní opatření pro vodní, leteckou a pozemní dopravu, tak aby bylo zajištěno, že Phuket je opravdu bezpečnou destinací.

Prezident TCEB Chiruit Isarangkun Na Ayuthaya uvedl: „Chceme světu ukázat, že Thajsko je připraveno se vrátit po skončení pandemie COVID-1 zpět a pořádat mezinárodní akce. Phuket je připraven sloužit opět jako město festivalů.“

TBEX Asia 2021 chce podtrhnout umění, kulturní rozmanitost, jídlo a způsob života nejen na Phuketu, ale i v celém regionu jižního Thajska.

Výkonný ředitel TAT pro oddělení reklamy a public relations Nithee Seeprae uvedl: „Účastníci TBEX Asia 2021 objeví kouzlo a rozmanitost Phuketu, které jinde nenajdou. Jsem si vědom, že se tato velká událost bude konat v náročném období, a proto je opravdu čest hostit tuto akci. Je to povzbudivé znamení důvěry a potenciálu země Thajska.“

Účelem celé této akce je posílit důvěru turistů v Thajsko jako bezpečnou zemi. Právě proto TCEB, TAT a Phuket ve dnech 6. – 8. října 2020 pořádá „Inspekční výlet pro média a blogery“ na Phuket. Třídení program bude zaměřen především na širokou škálu atrakcí a aktivit na Phuketu, od krásného moře a pláží, lahodného místního jídla, pouličního umění, dobrodružství až po seznámení s místní komunitou.

Pro všechny, kteří o tuto událost mají zájem je právě teď spuštěna registrace na www.tbexcon.com/Asia-2021.