Rezervační platforma pro ASQ hotely

Cestující, kteří chtějí v tomto období navštívit Thajsko, musí požádat o vízum, které může zahrnovat buď jednorázové turistické vízum (TR) nebo speciální turistické vízum (STV). Jakmile bude vízum uděleno, bude zadán požadavek pro registraci, aby bylo možné získat osvědčení o vstupu (COE). A to celé na adrese http://coethaialnd.mfa.go.th. K zajištění účinné kontroly bezpečnosti a preventivních opatření je od cestujících požadováno, aby absolvovali povinnou 14denní alternativní státní karanténu (ASQ).

Za účelem usnadnění rezervace ubytování v hotelech ASQ spouští thajský úřad cestovního ruchu (TAT) a thajská společnost Locanation Company Limited nově vyvinutou webovou stránku asq.locanation.com, která poskytuje tzv. 360stupňovou předvstupní karanténní servisní platformu nabízející služby od rezervace pokojů až po informace týkající se cestování po Thajsku a dalších služeb. V současné době webová stránka zahrnuje 107 zúčastněných hotelů ASQ v Thajsku a nabízí karanténní balíčky v rozmezí od 27 000 bahtů do 220 000 bahtů na dvoutýdenní období. Hotely jsou na výběr v rozsahu tří až pěti hvězdiček. Všechny hotely, které se připojí k platformě musí splnit přísné standardy stanovené ministerstvem veřejného zdraví.

Další možností pro zahraniční návštěvníky, jak najít vhodné ubytování a rezervovat jej na důvěryhodné platformě, je využití známého poskytovatele ubytování http://agoda.com/quarantineth. Thajsko se stává první zemí, která používá rezervační platformu „Agoda“ k rezervaci karanténních balíčků ASQ. Agoda v současné době funguje ve 39 jazycích. Platba ubytování probíhá skrz ověřené platební brány, které usnadňují rychlou a snadnou rezervaci ubytování.