Dovolená v Thajsku na 1-3 týdny

Thajsko je díky svojí rozloze neuvěřitelně rozmanitou zemí.  Ať už se rozhodnete vyrazit jen na sedm dní nebo na dva až tři týdny, ve všech případech máte možnost poznat mnoho krásných míst, dozvědět se něco o místní kultuře a užít si chutí úžasného jídla.

Rozhodně doporučujeme vyhradit si na poznávání delší časový úsek. Bez časového presu není potřeba nikam spěchat, nemusíte se honit za letadly a autobusy. V neposlední řadě získáte možnost strávit více času na místech která se vám zalíbí.

Všeobecně je doprava v Thajsku cenově dostupná a spolehlivá. I to je jedním z mnoha důvodů, proč Thajsko patří k nejoblíbenějším destinacím na světě. Vnitrostátní let nezabere více než dvě hodiny i při přeletu ze severu na jih. Můžete tak za jeden pouhý týden poznat krásy Severního Thajska a následně se přesunout za plážovým odpočinkem, šnorchlováním, jízdě na kajaku a za dalšími aktivitami na některém z nádherných ostrovů jihu.

Celou dovolenou můžete strávit prozkoumáváním a přesuny po nádherných ostrovech v Thajském zálivu a Andamanském moři. Nebo pojměte vaši cestu formou horské turistiky a návštěvou měst.

Je čistě na vás, jestli se rozhodnete po celou dobu odpočívat na jednom místě. Spousty krásných destinací naše tabulka neobsahuje, má za úkol sloužit jako inspirace pro ty, kteří se chystají do země úsměvů vyrazit poprvé.

Itinerářem chceme spojit co možná nejvíce z velké rozmanitosti země, od kultury přes památky, jídlo až po nádhernou přírodu a ostrovy.