Speciální nabídky do Thajska s Thai Airways

Thajský úřad cestovního ruchu (TAT) ve spolupráci s Thai Airways International (THAI), Thai Hotels Association (THA) a Association of Thai Travel Agents (ATTA) vytvořili speciální program pod názvem „Amazing Thailand Plus“. Program slouží pro zahraniční návštěvníky, kteří chtějí navštívit Thajsko během pandemie COVID-19.

Pan Yuthasak Supasorn, guvernér TAT, uvedl: „Nabídka Amazing Thailand Plus poskytuje cestujícím spoustu výhod a hlavně zajišťuje bezpečí a zdraví pro obě strany, a to jak pro cestující, tak i pro místní. Každý zahraniční cestující, který vstupuje do Thajska musí absolvovat povinnou 14denní karanténu a dodržovat všechna pravidla a předpisy stanovené ministerstvem veřejného zdraví. To stejné platí i pro každého thajského státního příslušníka, který se ze zámoří vrací zpět domů.“

Amazing Thailand Plus přichází s více než 400 balíčky, které obsahují i speciální ceny pro mezinárodní a vnitrostátní lety, pro pobyty ve státem akreditovaných hotelech tzv. Alternativní státní karanténa (ASQ) a pro post-karanténní transfery. Možnost ubytovat se je v 70 akreditovaných hotelech ASQ a také ve více než 100 hotelech v dalších destinacích.

Rezervace a ceny letenek musí být provedeny prostřednictvím společnosti Thai Airways International, a to výběrem balíčku typu A, B nebo C. Zde platí různé smluvní podmínky.

Balíček A: “Bangkok Extra” nabízí pobyt v hotelech ASQ dle vlastního výběru a přichází s bezplatnou půldenní nebo jednodenní prohlídkou města Bangkok, Nakhon Pathom nebo Ayutthaya po karanténě.

Balíček B: “Bangkok and Beyond” zahrnuje pobyt v hotelech ASQ dle vlastního výběru a bezplatný post-karanténní převod až 3 000 bahtů z Bangkoku do vybraných hotelů v Cha-Am, Hua Hin, Chon Buri , Khao Yai a Rayong.

Balíček C: “Bangkok a další” zahrnuje pobyt v hotelech ASQ dle vlastního výběru. Dále zahrnuje možnost výběru mezi bezplatnou zpáteční vnitrostátní letenkou po karanténě do destinací Chiang Mai, Chiang Rai, Krabi nebo Phuket s leteckou společností Thai Smile Airways nebo druhou možností je sleva 3 000 Baht na zpáteční letenku po karanténě při cestě do destinací Ko Samui s leteckou společností Bangkok Airways.

Všechny tyto nabídky jsou k dispozici od prosince 2020 do března 2021, přičemž období cestování v Thajsku začíná od prosince 2020 do dubna 2021.

Další podrobnosti o speciálních balíčcích v rámci iniciativy Amazing Thailand Plus naleznete na adrese https://www.thaiairways.com/en/book/offers/asq_hotels/index.page.